Конкурс Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 21.12.2022 16:26

З 24 по 25 листопада 2022 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено ІІ (обласний) тур конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна», на який надійшло 62 конкурсні матеріали від територіальних громад області з шести напрямів експедиції:

Духовна спадщина мого народу – 16;

Козацькому роду нема переводу – 7;

Із батьківської криниці – 11;

З попелу забуття – 10;

Геологічними стежками України – 6;

Географія рідного краю – 12.

Учасниками конкурсу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» цьогоріч стали краєзнавчо – дослідницькі роботи учнів Ізяславського ліцею №2 імені О. Кушнірука, Ізяславського ліцею №5 імені О.П.Онищука, Мислятинського ліцею, Михлянського ліцею. За підсумками обласного етапу лауреатами стали учениця Ізяславського ліцею №5 імені О.П. Онищука Маканіна Дарина (керівник Заріцька Л.С.) та учні пошукового загону «Честь і пам’ять» Ізяславського ліцею №2 імені О.Кушнірука (керівник Розомюк Н.П.).

Дипломом ІІ ступеня  відзначена робота учениці Ізяславського ліцею №2 імені О. Кушнірука Якобчук Катерини (керівник Румянцева І.В.).

Бажаємо нових цікавих досліджень.