Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Дата: 03.03.2023 16:01

03 березня 2023 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради під головуванням начальника відділу Олега ГУРСЬКОГО за участю керівників дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти Ізяславської міської територіальної громади.
На порядок денний виносилися питання про стан організації харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Ізяславської міської ради, дотримання закладами освіти Ізяславської міської ради статті 30 Закону України «Про освіту», реалізація головних виховних напрямів національно-патріотичного виховання в освітньому процесі закладу освіти у період воєнного стану.
З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.
Також у ході зустрічі було проведено нараду з керівниками закладів освіти Ізяславської міської ради, під час якої було проаналізовано  підсумки проведення ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, проговорено особливості реєстрації учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти  на НМТ, підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників у 2023 році.