Засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Дата: 02.05.2023 14:11

02 травня 2023 року під головуванням начальника відділу освіти Олега ГУРСЬКОГО  за участю керівників закладів освіти Ізяславської міської ради в онлайн-режимі відбулося чергове засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.
Було розглянуто питання порядку денного: про організацію роботи з обліку дітей у закладах освіти Ізяславської міської ради, про стан цивільного захисту та протипожежної безпеки в закладах освіти Ізяславської міської ради, організація роботи з інтелектуально обдарованою молоддю в системі Малої академії наук.
     Із зазначених питань інформували:  Вікторія ПАЛИГА, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, молоді та спорту Ізяславської міської ради, Ігор КУКУРІКА, інженер з охорони праці служби фінансово-господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, Наталія НІКОЛАЙЧУК методист комунального закладу «Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва» Ізяславської міської ради.
З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.