Вітаємо переможців другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023 році.

Дата: 22.05.2023 09:51

ІІ місце
Іван ЗАГОРУЙ, здобувач освіти 10 класу Ізяславського ліцею імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, секція «Математика» (керівник Ряба Л.Д.);
ІІІ місце
Олександра БАРАН, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Гідрологія» (керівник Жинська М.П.);
Аліна ГОНЧАРУК, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Психологія» (керівник Слісарчук Л.В.);
Анна ЛИЧИК, здобувачка освіти 10 класу Радошівського ліцею Ізяславської міської ради, секція «Українська література» (керівник Фещук Н.В.).
Відповідно до Положення про обласні премії переможцям та призерам другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науководослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, затвердженого розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 20 жовтня 2011 року № 389/2011-р, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Хмельницькій області 02 листопада 2011 року за № 140/1719 та відповідно до наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 16 березня 2023 року № 76-од «Про результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2022/2023 навчальному році» переможцям призначено та виплачено обласні премії.
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, творчих здобутків та нових перемог!