Дата: 23.05.2023 08:49

Відбувся Всеукраїнський конкурс колективів екологічної просвіти ,,Земля – наш спільний дім”
Конкурс проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, спільно з Департаментом освіти і науки Полтавської обласної військової адміністрації та Полтавським обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді 17-19 травня 2023 року в онлайн-форматі, в якому взяли участь 20 найкращих колективів із 19 областей України.
Екологічна бригада "Eco - GUARD" достойно представила Хмельниччину, презентувавши еколого-просвітницьку та природоохоронну роботи та конкурсний виступ з теми ,,Луки мого дитинства.
Вітаємо екологічну агітбригаду ,,Eco-GUARD” Ізяславського ліцею № 5  імені О.П. Онищука: Вікторію СОПРОНЮК, Аліну КИЧАТУ, Єву-Анастасію СТАНІЙЧУК, Олександру КУЗЕМУ, Софію СПЕЦІАЛЬНУ, Анастасію ШАБАГУ та керівника колективу – педагога-організатора БАБІЙЧУК Наталію Володимирівну, які посіли третє місце у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу ,,Земля-наш спільний дім”, отримали диплом, сертифікат і подяку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Бажаємо подальших успіхів!