НАРАДА ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 02.06.2023 08:28

26 травня 2023 року відбулася нарада керівників закладів освіти Ізяславської міської ради під керівництвом Олега ГУРСЬКОГО, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.
      Основна увага головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради Лариси СОЛОГУБ була приділена нормативно-правовим аспектам організованого завершення 2022/2023 навчального року.
Світлана ГНАТЮК, Директор КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської міської ради проаналізувала алгоритм переходу дітей з особливими освітніми потребами з початкової до середньої школи.
Ігор КУКУРІКА, інженер з охорони праці служби фінансово-господарського обслуговування відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, зосередився на питанні безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікул.
       Вікторія ПАЛИГА, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради зупинилася на медичному забезпеченні освітнього процесу.