ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Дата: 12.09.2023 15:34

Напередодні Дня фізичної культури та спорту  кращих вчителів фізичного виховання та тренерів за вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту серед учнівської молоді, високий професіоналізм відданість справі та активну громадську позицію нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.
08 вересня 2023 року в спортивному залі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради відбувся спортивний захід з волейболу між тренерами-викладачами ДЮСШ та вчителями фізичного виховання закладів загальної середньої освіти.
З метою залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом проведені масові фізкультурно-оздоровчі, спортивні заходи та рухові активності в закладах загальної середньої  освіти Ізяславської міської ради, якими охоплено понад тисяча учнів.

Білогородський ліцей

Радошівський  ліцей