Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 31.10.2023 14:43

31 жовтня 2023 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти громади під керівництвом Олега ГУРСЬКОГО, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.
Розглядались актуальні питання діяльності закладів загальної середньої загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, а саме: про аналіз мережі закладів освіти Ізяславської міської ради на 2023/2024 навчальний рік,  організацію освітнього процесу дітей з особливими освітніми потребами у 2023/2024 навчальному році, оцінку педагогічної діяльності педагога крізь призму професійних стандартів педагогічних посад, підсумки проведення медичних оглядів учнів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради та соціальний захист дітей пільгових категорій, досвід роботи закладів освіти з дітьми соціально незахищених категорій.
Із зазначених питань виступили: Лариса Сологуб, Вікторія Палига  - головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, Жанна Сугоняко -директор комунальної установи «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ізяславської міської ради, Світлана Гнатюк – директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Ізяславської міської ради, Роман Демчук – директор  Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради; Людмила Саська – заступник директора з навчально-виховної роботи Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради; Наталія Герасимчук – практичний психолог Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука  Ізяславської міської ради.