ЗМАГАННЯ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

Дата: 02.11.2023 10:45

З метою залучення здобувачів освіти до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування лідерських якостей через спорт, підвищення рухової активності, у рамках рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом», 01 листопада 2023 року на базі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради  проведено ІІ етап Шкільних ігор з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської територіальної громади.
У змаганнях взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради,  Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради, Ріпківська гімназія Ізяславської міської ради.
Переможцями змагань стали:
серед учнів 7-9 класів
І  місце – команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради;
ІІ  місце – команда Ріпківської гімназії Ізяславської міської ради;
ІІІ місце – команда Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича  Ізяславської міської ради;
серед учнів 10-11 класів
І  місце – команда Ізяславського ліцей № 5 імені О.П.Онищука Ізяславської міської ради;
ІІ місце - команда Ізяславського Ізяславський ліцей № 1 імені Мирослава Поповича  Ізяславської міської ради.
Настільний теніс – це спорт для будь-якого віку, грають в нього не лише хлопці, але й дівчата. Це найкраща підтримка міцного здоров’я, бадьорості духу, кмітливості, а також – доступний інструмент для приємного проведення часу з друзями.
Команди переможців нагороджено  грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.
Дякуємо усім за участь у змаганнях та чудову гру!
Бажаємо успіхів, миру та нових спортивних досягнень і перемог!