Нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти громади

Дата: 24.11.2023 14:26

24 листопада 2023 року відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти громади під керівництвом Олега ГУРСЬКОГО, начальника відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Розглядались актуальні питання діяльності закладів загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році, а саме: про порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів, особливості проведення НМТ у 2024 році та його модель, нові підходи в організації профорієнтаційної роботи в закладі освіти, організацію роботи комунальної установи «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ізяславської міської ради з педагогічними працівниками закладів освіти.

Із зазначених питань виступили: Лариса Сологуб, Вікторія Палига  - головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, Жанна Сугоняко – директор комунальної установи «Ізяславський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Ізяславської міської ради, Лариса Хмиз – методист комунального закладу «Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва» Ізяславської міської ради.