Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з з трудового навчання

Дата: 06.12.2023 16:37

03 грудня  2023 року  відбувся ІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з з трудового навчання, в якій взяли участь 10 учнів 9 та 11 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради.

Вітаємо переможців та їх вчителів:

І місце

Ростислава ГНАТІВ, учня 9 класу Ізяславського  ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель  Кухар М.В.);

Ольгу ЗАДВОРНУ, ученицю 10 класу Ізяславського  ліцею №5 імені О.П. Онищука (вчитель Блажко Н.М.);

Назара САМЧУКА, учня 11 класу Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого (вчитель Якубовський І.В.).

Богдана ПРОКОПЮКА, учня 9 класу Михнівського ліцею (вчитель Бондарук С.В.);

Катерину ДАНИЛЮК, ученицю 10 класу Ізяславського  ліцею №5 імені О.П. Онищука (вчитель Блажко Н.М.);

Михайла ШЛИКОВА, учня 11 класу Ізяславського  ліцею №2 імені О.Кушнірука (вчитель Тимощук Р.І.).