ІІ етап Шкільних ігор в рамках проєкту “Пліч-о-пліч зі спортом”

Дата: 14.12.2023 14:33

В Ізяславській громаді завершився ІІ етап Шкільних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради у 2023/2024 навчальному році в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом»:

06.12.2023 відбулися змагання з волейболу (юнаки) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради, Білогородського ліцею Ізяславської міської ради, Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради, Михлянського ліцею Ізяславської міської ради, Михнівського ліцею Ізяславської міської ради, Радошівського ліцею  Ізяславської міської ради.

Перемогу здобули:

І  місце – команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради;

ІІ місце – команда Михлянського ліцею Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Радошівського ліцею Ізяславської міської ради.

ФОТО

12.12.2023 відбулися змагання з футзалу (юнаки) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради, Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської міської ради, Михлянського ліцею Ізяславської міської ради, Михнівського ліцею Ізяславської міської ради, Радошівського ліцею  Ізяславської міської ради.

Перемогу здобули:

І  місце – команда Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради;

ІІ місце – команда Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Михнівського ліцею Ізяславської міської ради.

ФОТО

13.12.2023 змагання з волейболу (дівчата) серед учнів 10-11 класів, в яких взяли участь команди Ізяславського ліцею № 1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради, Ізяславського ліцею № 5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради, Білогородського ліцею Ізяславської міської ради.

ІІ місце – команда Білогородського ліцею Ізяславської міської ради;

ІІІ місце – команда Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради.

ФОТО

Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди змагалися за звання найкращої.

Команди переможців нагороджено  грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!