Всеукраїнський конкурс командних математичних головоломок

Дата: 18.12.2023 09:52

Цього року команда «Ерудит» Мислятинської гімназії Ізяславської міської ради під керівництвом І. А. Довбиша  вперше долучилася до участі у щорічному Всеукраїнському конкурсі командних математичних головоломок для учнів 8-11 класів, який проводить лабораторія математичних наук НЦ МАН України.

За умовами конкурсу щоранку з 20 по 26 листопада о 9.00 команди отримували дві математичні головоломки і до 21.00 вечора їх потрібно було розгадати та відправити відповіді.

Приємно відзначити, що команда у складі учнів 9 класу Мислятинської гімназії змогла розгадати дев’ять з десяти головоломок та вчасно відправити відповіді.

Заглибившись у світ математичної логіки, команді вдалося розв’язати складні завдання, які розвивають креативне мислення та вміння швидко знаходити рішення.

На уроках рідко говорять про практичність математики, але за допомогою цього конкурсу переконуємо підлітків, що їм ці знання дійсно знадобляться.

Всього по Україні у конкурсі взяли участь понад 400 команд.
Дякуємо організаторам за цікаві завдання.

Команда "Ерудит" у загальному рейтингу Всеукраїнського конкурсу головоломок посіла ІІ місце

Вітаємо з гідною ПЕРЕМОГОЮ! Так тримати!!!