Вітаємо переможців обласної виставки педагогічних ідей та творчих доробок у 2023 році «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»

Дата: 29.12.2023 11:02

Підведено підсумки обласної виставки педагогічних ідей та творчих доробок у 2023 році «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

Вітаємо педагогів закладів освіти Ізяславської міської територіальної громади з перемогою у конкурсі:

ПОЧАТКОВА ОСВІТА

І місце

Власюк Олег Васильович, вчитель початкових класів Михлянського ліцею Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Мнемоскоромовки як технологія ефективного вивчення абетки в умовах сучасної освіти»;

Іванова Жанна Вікторівна, вчитель філії Васьковецька гімназія Ізяславського ліцею №5 імені О.П. Онищука Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Інтерактивні дидактичні ігри з математики для учнів 1 класу засобами PowerPoint».

ІІ місце

Власюк Оксана Миколаївна, вчитель початкових класів Ізяславського ліцею               № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Ігри та вправи для розвитку емоційного інтелекту у QR кодах».

І Н Ф О Р М А Т И К А

І місце

Гульчак Інна Василівна, вчитель інформатики Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Критерії оцінювання результатів навчання учнів 5 класів з інформатики за новим Державним стандартом. Приклади завдань для оцінювання. (Модельна програма «Інформатика. 5-6 класи», автори               Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А, Шакотько В. В.)».

БІОЛОГІЯ

ІІІ місце

Філюк Ганна Павлівна, вчитель біології та хімії Ізяславського ліцею №1 імені Мирослава Поповича Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Використання Інтернет-сервісу LearningApps на уроках інтегрованого курсу «Пізнаємо природу».

ВИХОВНА РОБОТА

ІІ місце

Костушевич Катерина Миколаївна, вчитель української мови і літератури філії Васьковецька гімназія Ізяславського ліцею № 5 імені О. П. Онищука Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Сірничок - пустівничок. Збірка поезій».

ІІІ місце

Хмиз Лариса Іванівна, методист КЗ "Ізяславський будинок творчості дітей та юнацтва" Ізяславської міської ради

Назва конкурсної роботи: «Наша волелюбна і незалежна держава. Збірка сценаріїв».