Відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради

Дата: 16.02.2024 15:01

16 лютого  2024 року відбулося засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради під головуванням начальника відділу Олега ГУРСЬКОГО за участю керівників дошкільної, загальної середньої  та позашкільної освіти Ізяславської міської територіальної громади.

На порядок денний виносилися питання про стан організації харчування в закладах освіти в І семестрі 2023/2024 навчального року; про стан організації підвезення школярів та педагогічних працівників до закладів освіти та у зворотному напрямку; про роботу з попередження дитячого травматизму в закладах освіти Ізяславської міської ради.

З усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Також у ході зустрічі було проведено нараду з керівниками закладів освіти Ізяславської міської ради, під час якої було розглянуто досвід роботи комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради, проговорено реєстрацію учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти на НМТ, організацію курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2024 році та замовлення документів про освіту.