Пробне ЗНО-2019 року завершилося!

З метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання відбувається пробне ЗНО, проходження якого є добровільним.

10:19 25.03.2019

Слава хаті українській, слава нашій всій землі!

22 березня, в день гарного українського свята, Великорадогощанська січова родина зібралась на весняний ярмарок. Кожна така родинна зустріч має свої вже уставлені традиції: діти та дорослі згадують та відновлюють давні українські звичаї.

10:17 25.03.2019

ЗНОВУ ПЕРЕМОЖЦІ!!!

16 - 17 березня 2019 року в м. Нетішині проходив Міжобласний турнір з футзалу серед юнаків 2008 р. н. і молодші.

08:38 19.03.2019

Першість Шепетівської ДЮСШ з міні – футболу

З метою популяризації футболу, як виду спорту серед молоді, залучення молоді до здорового способу життя та занять фізичною культурою і спортом, підвищення якості роботи спортивної школи по підготовці спортивних резервів та для виявлення кращих спортсменів для участі у змаганнях обласного рівня, 16 березня 2019 року Шепетівська дитячо – юнацька спортивна школа проводила Відкриту Першість з міні – футболу серед юнаків 2007 – 2008 р. н.

08:36 19.03.2019

Обласний турнір з волейболу

16 березня 2019 року в м. Ізяслав відбувся традиційний обласний турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті тренера-викладача Ізяславської ДЮСШ Кожевнікова Олександра Миколайовича.  Олександр Миколайович був справжнім  професіоналом своєї справи, все життя присвятив фізичній культурі та спорту. Вихованці  завжди згадують свого вчителя добрими словами та пам’ятають поради і рекомендації наставника. В турнірі взяли участь 6 команд. Ізяславський район представляла  команда – «Сангушко». Гостями змагань стали команди з Шепетівки, Нетішина, Полонного,   Рівного та Рівненської області.

10:13 18.03.2019

Фінальні змагання з настільного тенісу

Відповідно до графіку проведення Спартакіади школярів 13.03.2019 року на базі Ізяславської ДЮСШ було проведено фінальні змагання з настільного тенісу. В змаганнях взяли участь школярі закладів загальної середньої  освіти: Білогородської ЗОШ І-ІІІст., Клубівського ліцею ім. Олега Довгого, Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., Плужненського НВК «ЗОШ І-ІІІст., гімназія», Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 2, ліцей» ім. О.Кушнірука. Переможцями стали: І місце - команда  Ліщанської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце- команда Клубівського ліцею ім. Олега Довгого, ІІІ місце- команда Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Вітаємо переможців з перемогою.

13:25 14.03.2019

Cпортивні змагання з настільного тенісу

06 березня  2019 року на базі ДЮСШ було проведено спортивні змагання з настільного тенісу серед  учнів загальноосвітніх закладів І-ІІ ступенів.  Змагалися між собою команди Васьковецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст. д/с», Мокрецького НВК  «ЗОШ І-ІІ ст. д/с», Поліської ЗОШ І-ІІ ст. , Тернавського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. д/с», Теліжинецької ЗОШ І-ІІ ст.,  Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. № 4.  За результатами  спортивних змагань перемогу здобули:

08:46 07.03.2019