Відбувся семінар-практикум для вчителів

У рамках реалізації концепції  Нової української школи на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І ст.-дитячий ясласадок №6» відбувся семінар-практикум для вчителів, які викладають іноземну мову в 1 класі.

21:28 03.01.2019

Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

11 грудня 2018 р. у приміщенні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. О.П.Онищука, гімназія» відбулося засідання членів конкурсного журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

21:13 03.01.2019

Флеш-моб на Ізяславщині

Ізяславщиною  шириться флеш-моб, ініційований 7 грудня поточного року головою Ізяславської районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Борисом Яцковим,  на підтримку моряків Військово-Морських Сил Збройних Сил України, які  були атаковані російськими військовими у нейтральних водах та віроломно захоплені у ворожий полон.

21:07 03.01.2019

Створення опорних шкіл

Ідея створення опорних шкіл є на сьогодні актуальною, оскільки загострюється проблема фінансового, матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення функціонування малокомплектних шкіл, а також інших проблем забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей та молоді, що проживають у сільській місцевості.

21:04 03.01.2019

Змагання обласної Спартакіади ДЮСШ

11 грудня 2018 року в с. Голосків відбулися фінальні змагання обласної Спартакіади ДЮСШ системи освіти з волейболу серед юнаків 2002-2004 р. н.

20:54 03.01.2019

Конкурс «Вчитель року -2019» визначив переможців районного етапу

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – одна з найяскравіших подій в районі. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. І участь у конкурсі «Вчитель року» дає можливість, а точніше, шанс заявити про себе як про фахово компетентну, творчу особистість, яка сміливо й впевнено йде на професійний ринг. Його переможці – безумовні «зірки». Конкурс, як прожектор, висвітлює «нові землі» й особистості. І щороку їх знання, вміння, творчість, наполегливість не залишаються непоміченими.

20:51 03.01.2019