Нарада з відповідальними за ЗНО

16 січня 2019 року на базі Ізяславського НВК №2 відбулась чергова нарада з відповідальними за ЗНО «Про реєстрацію на пробне незалежне оцінювання та особливості проведення ЗНО в 2019 році». Нараду провела головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, відповідальна за ЗНО в районі, Крюкова Л.В. Спочатку було коротко проаналізовано результати ЗНО-2018. Людмила Володимирівна звернула увагу на місце ЗЗСО району за результатами ЗНО-2018 у порівнянні з рейтингом 2017 року та наголосила на необхідності кожному закладу освіти провести детальний аналіз відповідності річного оцінювання та ДПА учнів 11 класів, з’ясувати причини низької результативності участі учнів у ЗНО-ДПА, у яких виявилися найнижчі результати із навчальних предметів та розробити плани заходів щодо підвищення якості освіти. Крім того необхідно звернути увагу на необхідності посилення вивчення математичної складової у 10-11 класах та під час допрофільного навчання у 8-9 класах, забезпечити системну роботу практичних психологів закладів освіти, розробивши плани заходів з формування психологічної готовності випускників до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

16:52 16.01.2019