Новини

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики»,  04 квітня 2024 року на офіційних сайтах Ізяславської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради оприлюднено інформаційне повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту  Перспективного плану модернізації та оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради на 2024-2027 роки у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

16:30 07.05.2024

ВІДБУВСЯ ФІНАЛ ІІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ ЗМАГАНЬ ПРЕЗИДЕНТСЬКОГО ПРОЄКТУ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ФУТЗАЛУ

06.05.2024 на базі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславськоі міської ради відбулися фінальні ігри ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» серед учнів закладів загальної середньої освіти з футзалу.

13:24 07.05.2024

Перший крок у науку

29 квітня Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України було проведено ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку».

17:00 30.04.2024

Перемога на обласному конкурсі «Екологічна розвідка»

З  метою підтримки і розвитку культурно-освітнього рівня обдарованої учнівської молоді, зацікавленої у дослідженні екології, залучення її до експериментально-дослідницької та еколого-просвітницької роботи, поглибленого вивчення природничих наук, розвитку позитивного ставлення до навколишнього світу відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у квітні 2024 року було організовано і проведено обласний конкурс «Екологічна розвідка», котрий складався з двох етапів:

16:38 29.04.2024

Відбувся фінал ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед юнаків та дівчат

24.04.2024 на базі комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславськоі міської ради відбулися фінальні ігри ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» серед учнів закладів загальної середньої освіти з волейболу серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодші.

14:52 25.04.2024

Триває ІІІ (районний) етап змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

11.04-12.04.2024 в приміщенні комунального закладу «Ізяславська дитячо-юнацька спортивна школа» Ізяславської міської ради за першість змагалися 10 команд з волейболу серед дівчат у 2 підгрупах.

11:26 15.04.2024

Стартував ІІІ (районний) етап змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО», який триватиме протягом квітня-травня.

16:58 11.04.2024

Відбувся семінар-нарада з питань організації харчування в закладах освіти

27 березня 2024 року відбувся семінар-нарада з питань організації харчування у закладах освіти Ізяславської міської ради. У заході взяли участь Олег ГУРСЬКИЙ - начальник відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської міської ради, Юрій ВОЛЕНЮК - заступник начальника відділу безпечності та якості харчових продуктів Шепетівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та головні  спеціалісти Людмила ГАПОНЮК, Світлана ГОЛОВАТЮК, Олексій ГУБЕРНАТОР, Наталія МІТІТЮК.

16:45 27.03.2024