Моніторингове опитування населення про рухову активність

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

11:25 29.12.2023

Вітаємо переможців обласної виставки педагогічних ідей та творчих доробок у 2023 році «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»

Підведено підсумки обласної виставки педагогічних ідей та творчих доробок у 2023 році «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування».

11:02 29.12.2023

Bідбувся турнір з шахів пам’яті Ковалінського І.В. серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради

19.12.2023 року на базі Ізяславського  ліцею №2 імені О.Кушнірука відбувся турнір з шахів пам’яті Ковалінського І.В. серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради. У заході взяли участь 9 шахістів (8 хлопців та 1 дівчина) Ізяславського ліцею № 2 імені О.Кушнірука (Ілля Матвєєв, Артем Клімчук, Денис Калітвінцев, Любомир Прокопивнюк), Михнівського ліцею (Павло Сисуєв, Ілля Луцик, Марія Луцик), Радошівського ліцею (Максим Нечипорук, Антон Яковенко).

16:20 19.12.2023

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови

17 грудня 2023 року відбувся  ІІ етап всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови, в якій взяли участь 22 учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Ізяславської міської ради.

12:55 18.12.2023