ПРОБНЕ ЗНО-2020: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня на нашому сайті.

09:01 16.10.2019

Прийом на роботу операторів, машиністів, кочегарів, опалювачів, пічників тощо.

Прийом на роботу операторів, машиністів, кочегарів, опалювачів, пічників тощо, здійснити з 16 жовтня 2019 року. Видати відповідні накази, ознайомити під розпис, сповістити відповідні державні установи. Про початок опалювального сезону 2019/2020 рр. буде повідомлено додатково.

08:50 15.10.2019

Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами

08:44 11.10.2019